SEMPER - Profesjonalne narzędzia do drewna

Oddział Zielona Góra
tel. 0 509 40 88 17
Oddział Elbląg
tel. 0 513 12 13 08

Dział techniczny
tel. /022/ 213 17 74
lub 0 510 121 454
SEMPER
ul. Okunin 138A
05-100 Nowy Dwór Maz.
tel. /022/ 213 17 75
fax /022/ 379 03 35
Frezy do drewnaPiły do drewna
Witamy na naszej stronie

Firma SEMPER od 2000 roku istnieje na rynku dostawców pełnej gamy narzędzi potrzebnych w przemyśle drzewnym i meblarskim oferując zaawansowane rozwiązania technologiczne. Doradcy techniczni pomogą Wam w dopasowaniu narzędzi do profilu produkcji i parku maszynowego.
Od początku swojej działalności współpracujemy z firmą METAL WORLD, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku.
Nasza specjalność

Katalog narzędzi
Narzędzia do drewna
Zapraszamy do działu KATALOG NARZĘDZI, w którym znajdziecie narzędzia HM, VHM, HSS i DIA. Katalog zawiera tylko wybrane pozycje z naszej oferty. Polecamy: piły, podcinaki, frezy trzpieniowe i nasadzane, zestawy do parkietu; wiertła typowe przelotowe, nieprzelotowe i cylindryczne, nożyki wymienne, uchwyty i inne akcesoria, głowice strugarskie i profilowe. Wykonujemy także na specjalne zamówienie narzędzia przystosowane do Waszej produkcji.
Ostrzenie narzędzi diamentowych
Ostrzenie narzędzi
Zapraszamy do naszego CENTRUM OSTRZENIA NARZĘDZI. Serwisujemy narzędzia diamentowe: proste, profilowe, piły i podcinaki, rozdrabniacze oraz zestawy narzędzi. Wiertła HM i VHM w wersji przelotowej, nieprzelotowej i cylindryczne ostrzymy wg parametrów producenta. Centrum Ostrzenia Narzędzi gwarantuje, że Wasze narzędzia zostaną naostrzone na  najwyższym poziomie dzięki wysokim kwalifikacjom naszego personelu. Dzięki temu uzyskujecie większą wydajność i żywotność Waszych narzędzi czego wynikiem jest wymierna redukcja kosztów produkcji.
STRONA GŁÓWNA | OSTRZENIE NARZĘDZI | KATALOG NARZĘDZI | METAL WORLD | KONTAKT | SKLEP | COOKIES

2009 © SEMPER - Profesjonalne narzędzia do drewna